+48 500 700 624
0

Nie masz produktów w koszyku.

Zwroty

 

Każdemu Klientowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny, w terminie 30 dni od otrzymania przesyłki.

Jeżeli chcesz zwrócić towar postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 formularz Wypełnij formularz odstąpienia od umowy, dostępny tutaj.

box Zapakuj towar tak, aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu i wraz z uzupełnionym formularzem odeślij na poniższy adres:

Royalty Line Polska Sp. z o.o.

ul. Konradowska 1F

67-400 Wschowa

money Oczekuj zwrotu pieniędzy za odesłany towar.

signPamiętaj, że odsyłany towar nie może nosić śladów użytkowania.

 

 

Reklamacje

 

Każdy z towarów dostępnych w naszym sklepie objęty jest 2-letnim okresem reklamacji. Reklamacja ta obejmuje wady fabryczne, procesowi nie podlegają natomiast uszkodzenia mechaniczne lub inne, związane z użytkowaniem towaru niezgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli chcesz rozpocząć proces reklamacji zapoznaj się z poniższą instrukcją:

mail  Zgłoś chęć reklamacji towaru, wysyłając maila na adres: natalia@royaltyline.pl

formularz Wypełnij formularz zgłoszenia serwisowego, dostępny tutaj.

box Zapakuj towar tak, aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu i wraz z uzupełnionym formularzem odeślij na poniższy adres:

 Royalty Line Polska Sp. z o.o.

 ul. Konradowska 1F 

 67-400 Wschowa

i  O rozstrzygnięciu procesu reklamacyjnego poinformujemy Cię w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru. W wyjątkowych okolicznościach informacja zwrotna może być udzialona w terminie przekraczającym dwa tygodnie, nie dłuższym jednak niż 30 dni.

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera
i odbierz 3 % rabatu na pierwsze zakupy!
Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami na www.royaltyline.pl
Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do celów marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883), a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej z przepisem art. 10 ust 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 z 2002 r. poz. 1204).